Yılbaşı geceleri yeni yılı karşılaştığımız ve nasıl karşılarsak da yeni seneyi öyle geçireceğimize inandığımız akşamlardan dır. Bu nedenle de tüm bayanlar tüm senenin aydınlık ve  güzel geçmesi adına o gece allı – pullu en şık, görkemli olan giysileri giymeyi tercih etmektedir. Bu nedenle bu yazıda sizlere en ışıltılı ve göz alıcı yılbaşı kombinlerinden söz etmek istedik ve önerileri şıklar halinde listeledik. Dilerseniz sizlerde bu birbirinden farklı  yılbaşı akşamı kombinlerden esinlenebilirsiniz.

1 – İlk kombinimiz yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazlarından kırmızı elbiselerden geliyor. Varsın kırmızı olmuşken tam olsun dedik ve ful payetli mini dar kuplu elbiseleri öneriyoruz sizlere… Ve elbette ki kırmızının en iyi dostu lame olduğundan ışıltılı lame bir siteletto,  gümüş tonlarında sallantılı küpelere ve yine lame bir portvöy önerisini de yanına ekliyoruz. Elbette ki bu stil önerimiz parlak severlere geliyor. Zira yılbaşı akşamı bu tarz bir giysi giyen kişi ışıl ışıl olacaktır. Ama gecenin ruhu da bu tarza oldukça uygun öyle değil mi?

2 – Şimdi ise bir kırmızı – siyah buluşmasından söz edeceğiz sizlere. Bu kombinimiz ise biraz daha sakin tipler için… Bu önerimizde ise içinize giyeceğiniz dar kuplu japone kollu bir elbise kullanabilir ve beline de  altın rengi bir kemer kondurabilirsiniz. Bu elbisenin altında bilekten kurdelalı dekolteli kırmızı bir stiletto öneriyoruz ve elbette ki kırmızı sallantılı zarif küpelerden. Şimdi geldik bu kombinin en göz alıcı noktasına. Biliyorsunuz ki bu yıl uçları kürklü moda parçaları pek bir trend. Bizlerde bu elbisenin üzerine uçları kürklü kırmızı bir manto öneriyoruz.

3 – Altın ve dore bir arada: Kırmızı elbiseler yılbaşı gecesini taçlandıran objelerdendir hiç şüphesiz. Ama kırmızıdan kırmızıya da fark var elbette. Sizde bu yıl tutkulu kan kırmızısı renginde omuzlarınızı açıkta bırakan kayık yakalı bir elbiseden yararlanabilirsiniz. Bunun dışındaki tüm aksesuarlarınızı da dore tonlarından seçmenizi öneririz. Dore stilettolar, narin dantel dokularında bir clutch ve küpeler oldukça yerinde seçimler olacaktır doğrusu.

4 – Straplez ve kırmızı buluşması: Dilerseniz kırmızıyı straplez bir elbise kullanarak daha da güzelleşebilirsiniz o akşam. Midi boylardan doygun kırmızı tonlardan seçtiğiniz dümdüz straplez elbisenizin roba kısmını incili ve altın dokulu ışıltılı bir kemerle taçlandırabilirsiniz. Bu elbisenin üzerine de elbette beyaz mini bir kürk gider. Elinize dore dokulu kutu şeklinde bir klutch almayı ve inci küperleri unutmayın sakın…

5 – Siyah – altın mixi: Yılbaşında en zarif kombinler çoğu kez de bu birliktelikten çıkar. Dap-dar kuplu siyah midi bir elbisenin üzerinde altın sırlarla işlenmiş dantel dokuları bulunduran elbiselerden tercih edebilirsiniz örneğin bu konuda. Yine altın mini bir klutch ve altında da  şeffaf topuklu sim kabartmalı stilettolar muhteşem olacaktır doğrusu.

6 – Yeni yılda Betty Blue havası: Şimdi önereceğimiz kombinse tam bir Betty Blue havasında. Yeni yıl akşamı vamp bir kadın havasına bürünmek isterseniz,  kum saati formunda göğüs dekoltesini açıkta bırakacak olan kırmızı – saten – drapeli bir elbiseden yaralanabilirsiniz.  Bunu tamamlayacak olansa kırmızı stilettolar, savarovsky taşlarla kaplı kutu formunda bir çanta ve elbette kıpkırmızı bir ruj…

7 – Dore payetler vizonda can buluyor: Dore payet ışıltılarının kendini en iyi gösterdiği yerlerden biri de vizon rengidir. Dilerseniz robadan vücuda oturan vizon rengi ve üzerinde  altın payetli efektler taşıyan bir elbiseden de yararlanabilirsiniz. Yine üzeri kumlu payet dokusuyla kaplı olan bilekten bağcıklı dorsey modeli sitelettolarla kullanmanızı öneririz.

8 – Yılbaşında yeşili unutmayın!: Yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazlarından olan  bir rengi de yeşildir. Üstelik de bu yıl yeşilin moda anlamında farklı bir yeri var. Dilerseniz sizlerde yer yer yeşil efektleri taşıyan gümüş bir elbisenin üzerinde yeşil kadife bir kap kullanabilir ve elinize de  yeşil güderi eldivenlerden takabilirsiniz.  Yakanıza da zümrüt renklerinde bir iğne kondurabilirsiniz mesela… Böyle bir kombinde elinizde gümüş klutch kullanırken ayağınızda da gümüş kumlu bir stiletto kullanabilir ya da bordo bir bot dahi kullanabilirsiniz. Tüm dünyaya merry christmas dileklerimizi de buradan sunuyoruz…